Nog een lijstje! Ik hou van lijstjes! Ik vind het ook fijner dan een heel verhaal er omheen te vertellen bij dit soort opdrachten, want de steekwoorden en zinnetjes uit het lijstje spreken vaak al voor zich. De opdracht van vandaag is namelijk waar ben je trots op in je leven? en hoewel ik het best lastig vind om mijn trots uit te spreken – voornamelijk als het betrekking heeft op mezelf – heb ik toch een aantal dingen bedacht die ik met jullie ga delen.
- Dat ik steeds meer ben wie ik ben en me niet meer verschuil achter een masker omdat ik denk dat mensen me dan leuker, beter, aardiger of grappiger vinden. Dit lukt nog niet altijd, maar ik groei daar wel in en daar ben ik best trots op.
- Dat ik iedere dag groei, leer en blijf ontdekken.
- Dat ik met tevredenheid in de spiegel kijk.
- Johan. Ik ben trots op wie hij is en wat hij doet, ook al gaat alles niet altijd even makkelijk en vanzelf (misschien wel juist daarom).
- Mijn diploma’s. Vooral de beloning voor het harde werken ben ik trots op.
- Dat ik een 8 heb gehaald voor mijn afstudeerproject.
- Dat ik getrouwd ben! (daar mag ik ook best trots op zijn, vind ik)
- Dat ik al twee jaar lang (bijna) weer bezig ben met bloggen en het nog iedere dag leuk vind en dat andere mensen het ook leuk vinden.
- Op vrienden/vriendinnen die kansen met beide handen aangrijpen en hele gave dingen bereiken en voor zichzelf en anderen opzetten.
Waar ben jij trots op?
Een gedachte over “30 dagen blog-challenge | dag 19.”