Een poosje geleden, op Tweede Paasdag ben ik met Johan weer eens naar Faunapark Flakkee geweest. Afgelopen woensdag kwamen mijn ouders een middag gezellig naar mij toe en ik heb hen laten kiezen waar we heen gingen. Ik had een aantal dingen opgezocht – zoals twee botanische tuinen in Rotterdam, daar wil ik zelf sowieso nog een keer heen! – en ze kozen voor Faunapark Flakkee. Altijd goed! Ik vind het altijd leuk om hierheen te gaan, ook al was er nu natuurlijk niets veranderd sinds de vorige keer. Vandaag laat ik je de foto’s zien die ik heb gemaakt!
Helemaal vooraan in het park zitten de stokstaartjes. Deze was lekker aan het chillen in de schaduw.
De prairiehondjes hadden het ook warm geloof ik. En eentje had zichzelf gevonden in de spiegel (of een soortgenoot, ik denk eerder dat ze dat zien), dat zag er heel grappig uit.
Kalkoen (bij de kalkoen zitten ook geiten, eentje ging heel lief bij het hek staan en die moest ik knuffelen) // Kerkuil (ik kon niet dichterbij het hek komen, vandaar dat je het ziet op de foto)
Hertje (de alpaca’s in hetzelfde hok gingen hard weg huppelen toen ze ons zagen) // Prachtroselia
Kookaburra ❤
De moeraskat, waarvan ons vorige keer was verteld dat het een dier is dat actief is in de schemering en nacht, lag gewoon midden in het gras! Ik had niet verwacht dat we deze zouden zien, dus dat was wel erg leuk. Faunapark Flakkee is het enige park in Nederland dat deze kattensoort heeft.
Ooievaars // Capibara ❤
Vosmangoest (denk ik, er stond geen bordje bij) // Wasbeerhond
Wasbeerhond // Parkiet (ik weet even niet meer hoe de soort heet)
Valkparkiet // Baby…-fazant (denk ik? – Ze waren met iets van 5 en ze waren mega-schattig in ieder geval)
Tot slot fotografeerde ik nog een mooie bloem.
—
Na Faunapark Flakkee (en iets te drinken met appeltaart) zijn we nog even naar Middelharnis geweest om winkels te kijken (en een ijsje te eten) en daarna nog even naar Oud-Beijerland voor winkeltjes en een ijscappuccino op een terras. Het was een hele leuke middag! 🙂
Leuk! Ik ben er zelf nooit geweest maar ziet er erg tof uit. Leuke foto’s heb je gemaakt 🙂
Zelf wil ik dit jaar nog erg graag naar Avifauna.