Afgelopen zaterdag gingen we (Johan en ik) samen met mijn zwager en schoonzus naar de Euromast. Mijn schoonouders hadden namelijk 4 kaartjes gewonnen, maar zij waren pas al geweest (ook al met gewonnen kaartjes) en dus mochten wij nu. ’s Ochtends hadden we al vroeg afgesproken, want we gingen eerst ontbijten bij Hema. Altijd fijn. Daarna vertrokken we, na een rondje Ridderkerk (waar mijn zwager en schoonzus wonen) en een kopje koffie naar de Euromast, waar het best wel druk was. Natuurlijk vond ik het eng (want: hoog), maar ik vond het ook erg tof. Ik laat jullie vandaag een aantal foto’s zien die Johan gemaakt heeft, want ik durfde natuurlijk niet, haha.
Na de Euromast gingen we naar de kermis, want die was daar vlakbij. Ik ging voor het eerst van mijn leven in de botsauto’s (ja ik ben raar, dat had ik echt nog nooit gedaan) en sindsdien heb ik een gigantische blauwe plek op mijn onderbeen en doet het zo nu en dan pijn. Haha. Risico van het vak zullen we het maar noemen. Ik vond het overigens wel heel leuk (en vooral ook grappig). We liepen nog wat rondjes over de kermis en gingen in nog wat attracties (de octopus en een achtbaan) en vertrokken toen weer naar Ridderkerk. Daar hebben we rustig op de bank gezeten en gekletst en vooral gelezen, terwijl mijn schoonzusje heel lang in de keuken stond. We hebben daarna ontzettend lekker en uitgebreid gegeten en vervolgens nog een poosje televisie gekeken. Na de koffie zijn Johan en ik weer naar huis gegaan, zagen we ons eigen huis ook nog eens van binnen, haha. Het was een leuke dag!
En nu door naar de foto’s 🙂
Mooi hè, het park in herfstkleuren! Verder zie je op de foto’s de Erasmusbrug (boven, links), de SS Rotterdam (boven, rechts) en Hotel New York (onder, rechts)
Als ik al had gedaan alsof ik zelf de foto’s had gemaakt, dan hadden jullie het nu niet meer geloofd denk ik; ik zou echt geen foto zo over de rand durven maken haha!
Als je op het eerste platform (buiten) bent, kun je nog verder naar boven in de ‘Euroscoop.’ Hierin zit je op een bankje en dan ga je zo naar boven en draai je een paar keer rond zodat je de hele stad kunt zien. Zo ga je ook weer naar beneden. Bij elkaar duurt dat ongeveer 7 minuten. Gelukkig was dit dicht, anders had ik het niet gedaan. Haha.
Het was, zoals je ziet, best wel helder. Anders waren we ook niet gegaan, zou zonde zijn van de kaartjes natuurlijk. Als het heel helder is kun je zelfs de haven van Antwerpen en de koeltorens van Doel zien. Het was niet helemaal helder, maar wel zo helder dat we in de verte een paar blokjes (zo leek het) konden onderscheiden. Bleek dus Doel te zijn. Zo zie je het nooit en zo twee keer in dezelfde week, haha.
Ik vertelde al even dat we ’s avonds heel lekker hebben gegeten. Daar zijn ook foto’s van, haha. Althans, van een gedeelte. Links zie je de quiche en rechts een koude bonensalade.
Prima dagje dus! Ben jij wel eens op de Euromast geweest?
Een gedachte over “Een bezoekje aan de Euromast & de kermis.”