Oudenbosch.

P1070830

Johan en ik gingen winkelen voor de bruiloft, want Johan moest nog een overhemd, een das en schoenen hebben. We zijn goed geslaagd in Rosada in Roosendaal – het resultaat zien jullie eind juli, haha! Op de terugweg reden we via Oudenbosch, want daar staat een kopie van de Sint Pieter en die wilde ik graag nog een keer zien. Er was – helaas voor ons – een trouwdienst en daarna ging de kerk dicht, dus we konden maar heel even kijken. We gaan dus zeker nog een keer terug, want wat ik wél heb gezien vind ik heel erg mooi! Vandaag laat ik jullie een paar foto’s zien die ik gemaakt heb in en om de kerk!

P1070831

P1070832

P1070833

P1070834
Subtiel hè. Je ziet het bruidspaar amper, haha.

P1070835

P1070836

P1070837

P1070838
Lijst met alle predikanten.
Nieuwe lijst hing aan de andere kant van het pad, daar keek ik eerst op dus ik dacht ‘wat jammer dat ze pas zo’n bord hebben sinds 1997!’ maar dat bleek dus niet zo te zijn… 😉
Vind zulke borden altijd erg mooi, hoewel ik het bij mijn ouders mooier vind. Daar is het echt in zo’n sierlijk handschrift geschreven met een zwarte pen. Heel mooi.

P1070839

P1070840

Ben jij wel eens in Oudenbosch geweest? Ik hoop over een poosje dus nog meer foto’s te kunnen laten zien van de binnenkant van de kerk! 🙂

 

Advertentie

Een gedachte over “Oudenbosch.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.