Zo nu en dan klik ik wel eens het hartje aan op Bloglovin’, wat betekent dat ik een artikel mooi of leuk vind. Bloglovin’ slaat het artikel dan op zodat ik later eens terug kan kijken – wat ik eigenlijk dan heel weinig nog doe. Daarom dit artikel! Ik ga de artikelen die ik een hartje heb gegeven op Bloglovin’ met jullie delen! (behalve de winacties waarvoor je artikelen moet liken 😉 ) De artikelen beslaan een groot tijdsbestek maar dat is misschien juist wel leuk. Zo zet ik ook meteen wat van mijn favoriete bloggers in het zonnetje, want de meeste gelikete (eigenlijk zou ik ‘geharte’ moeten zeggen, haha, de woorden bestaan allebei niet overigens) artikelen zijn van bloggers die ik met veel plezier volg!
- Allereerst – het gaat van ‘nieuwste’ naar ‘oudste’ artikelen – dit artikel dat ik toevallig las omdat ik ergens een linkje zag: het verhaal van Anne over haar hazenlip. Ik vind het mooi geschreven, ik hou sowieso wel van Anne’s schrijfstijl.
- Het fotoboek van Aline! Dit fotoboek maakte ze als project voor school (fotografie) en ze riep daarvoor de hulp in van haar lezers. Ik stuurde ook een foto in. Over het resultaat schreef ze een prachtig artikel.
- Ik ben dol op de schrijfstijl van Femke. Om dit artikel, over lachen naar vreemden, moest ik heel hard lachen!
- Oh, wat heeft Nina toch een fijne manier van schrijven! Ze maakt soms ook prachtige gedichten en eentje ervan is deze: laten we. Erg mooi!
- Meike & Olga van Team Confetti maken mijn dag elke keer weer een stukje mooier met hun vrolijke blog! Dit artikel vond ik erg tof. Het laat waardevolle spulletjes zien van verschillende bloggers.
- Altijd al hét geheim willen weten achter het prachtige haar van Femke? Hier is het! OH WAT HEEFT ZIJ MOOI HAAAAAAR. Dus.
- Oh, en ik ben natuurlijk ook nog even egoïstisch genoeg om twee artikeltjes van mezelf aan te prijzen waar ik zelf nog steeds erg trots op ben. Ik ben niet heel snel écht trots op mijn schrijfsels, dus dit is vrij zeldzaam. Het gaat om deze en deze!
Ik hoop dat je nu weer wat nieuw, inspirerend leesvoer hebt gevonden! Misschien komt zo’n soort artikel over een tijdje weer online als ik weer wat leuke dingetjes van een hartje heb voorzien! 🙂
Leuk, ik kende de artikelen al 😉
Wat leuk dat je zo blij van ons wordt en dat ook nog deelt met je lezers, LIEF! Ik lees Nina’s artikelen ook graag 🙂
Graag gedaan! 🙂 Jaaa, Nina is leuk!